• Home
  • Kultura
  • Targi książki, czyli raj na ziemi dla mola książkowego!

Targi książki, czyli raj na ziemi dla mola książkowego!

Kiedy przeczytałam w Internecie, że w sobotę na Stadionie Narodowym odbywają się Targi Książki, wiedziałam, że muszę się na nie wybrać. Po pierwsze dlatego, że w zeszłym roku je przegapiłam i byłam z tego powodu na siebie bardzo zła, a po drugie dlatego, że tyle książek w jednym miejscu to rzadkość. Zabrałam mamę, spakowałam aparat i wyruszyłyśmy.

Na miejscu czułyśmy się nieco zagubione, ponieważ wszędzie było dużo ludzi. Kiedy dotarłyśmy już na właściwie piętro, udałam się na stoisko, gdzie swoją książkę podpisywała Kasia Tusk. Wiem, teraz pewnie pomyślisz? „Blogerka modowa i książka? W dodatku książka jej autorstwa? Przecież to brzmi jak katastrofa.” I tutaj Cię zaskoczę, bo poradnik Kasi nie jest katastrofą, a wręcz przeciwnie. Jest dobrze napisanym, a jeszcze piękniej wydanym „Elementarzem Stylu”. Pamiętaj, że zanim coś skrytykujesz, zapoznaj się z tym, przeczytaj, a potem wydaj opinię – rzetelną i obiektywną. Na żywo, Kasia wygląda równie stylowo i ładnie jak na zdjęciach. Byłam zachwycona jej klasą i elegancją.

Potem, udałyśmy się z mamą na stoisko wydawnictwa Samo-sedno. I popłynęłyśmy… Było tam tyle ciekawych książek, że nie mogłyśmy się zdecydować, którą wybrać. Ostatecznie, kupiłyśmy trzy. Kiedy tylko je przeczytam, na blogu pojawi się szczegółowa recenzja! Stay tuned!

_DSC2427

_DSC2442

_DSC2431

_DSC2426

image